Balara Tattoo studio

Tetovacie a Piercingové štúdio v Prešove

Balara Tattoo studio

Tetovacie a Piercingové štúdio

Sme mladý kolektív, ktorý má rád výzvy a vytvára príjemnú atmosféru. Tetovanie a piercing je pre nás vášeň a životný štýl. Vyjadrite svoju individualitu s jedinečnými tetovaniami a trendy piercingom. Poskytujeme špičkovú kvalitu a starostlivosť.

Osobný prístup

Ku každému klientovi pristupujeme podľa jeho predstáv a s maximálnym dôrazom na technické a umelecké prevedenie. Radi vám poradíme s výberom motívu tetovania alebo piercingu, veľkosťou a správnym umiestnením. Tak isto poskytujeme poradenstvo ohľadom hojenia a prípadnú korekciu po zahojení

Hygiena

Na hygienu kladieme maximálny dôraz! Preto je naše štúdio vybavené senzorom kvality ovzdušia a otvoreným germicidným žiaričom s časovačom ktorí sa každú noc stará o kompletnú sterilizáciu miestnosti čo v spojení s pravidelným čistením a upratovaním vytvára ideálne prostredie na aplikáciu tetovania alebo piercingu.

Príprava návrhov

Radi vám pripravíme návrh podľa vášho zadania aby bolo vaše nové tetovanie čo najosobnejšie. V našom štúdiu je možné prekryť Vaše tetovanie novým (v tomto prípade sa postupuje pri novom návrhu a prevedení tak, aby sa staré tetovanie prekrylo čo najviac). Návrhy pripravujeme digitálne takže finálne úpravy robíme rýchlo a ľahko s klientom priamo pred tetovaním.

Ekológia

Uprednostňujeme ekologické varianty obalových materiálov, žiletiek a iného náčinia. Keďže pri tetovaní vzniká veľa odpadu, myslime aj my na budúcnosť preto všetok nekontaminovaný odpad separujeme. Nebezpečný odpad skladujeme v špeciálnych kontajneroch a likvidujeme v spaľovni.

Vybavenie štúdia

V našom štúdiu pracujeme výhradne so značkovými produktmi schválenými európskou komisiou, používame moderné tetovacie strojčeky ktoré sú šetrnejšie k vašej pokožke. Na dôkladné čistenie náradia a piercingu máme ultrazvukovú čističku a teplovzdušný sterilizátor. Klimatizácia a televízia s možnosťou výberu z množstva filmov a seriálov je samozrejmosťou.

Starostlivosť

Nové tetovanie ošetrujeme špeciálnou náplasťou ktorá sa necháva nalepená niekoľko dní pre lepšiu ochranu počas prvých dní a dokonalejší výsledok po zahojení. Po aplikácii vás poučíme o starostlivosti o vaše tetovanie alebo piercing a poskytneme odborné poradenstvo až do úplného zahojenia.

Služby

Tetovanie

Proces sa začína bezplatnou konzultáciou kde sa dohodneme na motíve tetovania, veľkosti, umiestnení a cene. Po zaplatení zálohy vám rezervujeme termín a v prípade potreby pripravíme návrh. Samotná aplikácia začína dôkladným holením a dezinfekciou tetovaného miesta. Následne sa za pomoci prenosnej kvapaliny a kopírovacieho papiera prenesieme motív na kožu. Potom stačí už len sa pohodlne uložiť na lehátku a počkať kým tatér dokončí svoje dielo.

Piercing

Po objednaní sa na piercing dostanete najbližší možný termín väčšinou do siedmych dní. Proces začína konzultáciou, kontrolou prepichovaného miesta v závislosti od druhu piercingu a výberu vhodného šperku. V našom štúdiu používame výhradne šperky z chirurgickej ocele a titánu. Je možnosť priniesť si aj vlastný šperk  ale treba počítať s čakaním cca 20 min kým sa vysterilizuje.

Náš Tím

Martin

Tatér

Rydda

Piercerka

Buro

Tatér

Naše Štúdio

V štúdiu akceptujeme platby

E-shop

Piercingy (Pripravujeme)

Aftercare

V našom štúdiu je možné si zakúpiť značkové produkty na starostlivosť o tetovanie alebo piercing, od krémov, antibakteriálnych mydiel po spreje na piercing a tinktúry na vyplachovanie ústnej dutiny.

aftercare

Portfólio

Recenzie

Blog

História tetovania

História tetovania

História tetovania História tetovania Tetovanie je umenie, ktoré sa začlenilo do mnohých kultúr po celom svete a vytvorilo si svoj jedinečný odtlačok v histórii ľudstva. Znamená oveľa viac než len atrament v koži;

Čítaj viac »

Starostlivosť o tetovanie

Starostlivosť o tetovanie Starostlivosť o tetovanie Keď ste sa rozhodli pre nové tetovanie, je dôležité, aby ste sa oň správne starali. Starostlivosť o tetovanie zahŕňa použitie vhodných hygienických postupov, aby sa zabezpečila dobrá

Čítaj viac »

Starostlivosť o piercing

Starostlivosť o piercing Aplikácia, hojenie a starostlivosť piercingu Aplikácia piercingu a jeho následné hojenie je proces v ktorom netreba brať na ľahkú váhu starostlivosť. Samotná aplikácia piercingu obnáša vkladanie šperku, či už titánového, bioplastového alebo

Čítaj viac »

Kontakt

Tu nás najdete

Hodiny:

Kontakt

Ďakujeme za vašu správu

V najbližšej dobe Vás budeme kontaktovať