Eddy

Eddy

Ako som začal s tetovaním? Začalo to hlavne kreslením ktoré ma bavilo už na základnej škole som kreslil ornamenty rôzne návrhy grafitov, okrasného písma a ďalších rôznych obrázkov. Takže s tetovaním som začal asi v sedemnástich keď som po prvý krát videl u kamaráta ako si zhotovil strojček z obyčajného pera a motorčeka z rádia na kazety kde bola plastová tyčinka a na nej ihla, samozrejme všetko prešlo riadnou dezinfekciou Preto som ho skúšal len na sebe nič veľké to nebolo ale zase veľká a prvá skúsenosť. Nebol to strojček s ktorým som tetoval samozrejme ale bol to ten prvý impulz a krok začať s niečim čo ma oslovilo a čo by som chcel aj robiť.  

Viac

Prvý strojček som si kúpil cez internet pred X rokmi v čechách kde som aj žil dlhšiu dobu. Tam som mal aj prvých klientov s ktorými som sa aj snažil nadviazať spoluprácu hlavne v poradenstve určitého tetovania ktoré je na stálo a nie na nejakú krátku dobu plus vybrať nejaký pekný motív aby bol hlavne zákazník/klient spokojný to bolo pre mňa prvoradé a hotová kérka ak bola a bola aj radosť zo strany klienta bola to aj pre mňa významná pocta ktorá ma stále posúvala ďalej a tak ako to chodí aj v cvičení alebo na hraní nejakého hudobného nástroja alebo spevu kde to človeka aj baví tak tam vidí aj určitý progres a to je to čo ho potom začne aj viac baviť a nabíjať určitou Energiou. Začal som sledovať videá, určité motívy tetovania, určité štýly tetovania, proste zaujímalo ma všetko, tak som chcel aj toho čo najviac vedieť a zdokonaľovať sa…a byť najlepším. Tak to časom aj pokračovalo a baví ma to stále viac a viac.. 

Teraz som tu v Balara Tattoo a je mi cťou tu pracovať lebo štúdio je môj Chrám a kolegovia sú super. Baví ma to stále viac a viac. Tešíme sa na každého klienta s úsmevom na tvári a mam rád keď sa k nám znova klienti vracajú to nás aj v tomto smere spája a motivuje.

Portfólio